Helka Travel > Węgry > Informacje praktyczne > Inne > Helka Travel partnerem Balatontourist Zrt.

Węgry - Helka Travel partnerem Balatontourist Zrt.

Partnerem Helka Travel jest Balatontourist Zrt. Firma ma w swej ofercie kempingi nad Balatonem. Dzięki umowie oferujemy domki i miejsca pod namioty po identycznej cenie. Dogodna płatność w złotówkach na polskie konto.

Wspólnie umożliwiamy turystom zakwaterowanie w 8 różnych miejscach nad Balatonem. Najmniejsze kempingi obliczone są na 800 osób, największy w Balatonfüred przyjąć może 3000 turystów. Wybierać można spośród wielu rodzajów domków – od klimatyzowanych, o wysokim standardzie wyposażenia, po skromniejsze i tanie bungalowy. Do wynajęcia są też wyposażone namioty i przyczepy kempingowe, a także zapewnione parcele pod rozbicie własnego namiotu czy ustawienie przyczepy.

Kkempingi są w najlepszych lokalizacjach, nad samym brzegiem Balatonu. Każdy z nich poszczycić może się rozległym terenem, w dodatku świetnie zagospodarowanym. Restauracje, bary, boiska i liczne możliwości uprawiania sportów, place zabaw, zajęcia animacyjne dla dzieci i dorosłych stanowią dodatkową gwarancję pełnego odpoczynku. Infrastruktura regularnie odnawiana i wymieniana w niczym nie ustępuje standardom zachodnim.

Dzięki zawartej umowie Helka Travel może oferować Państwu bazę Balatontourist po identycznych cenach, jakie proponuje turystom węgierska firma! Nie tylko dokonamy w Państwa imieniu rezerwacji, ale też pomożemy wybrać najlepsze miejsce. Doradzimy, jaki rodzaj zakwaterowania będzie najbardziej opłacalny, a ponadto chętnie odpowiemy na wszelkie dodatkowe pytania. Wszystko po polsku i bez żadnych dodatkowych opłat!

Ponieważ oferta Balatontourist jest bardzo obszerna, jeśli nie znajdujecie Państwo odpowiedzi na swoje zapotrzebowania na stronie Helka Travel, prosimy o kontakt mailowy: kociuba@helkatravel.pl

Miejscowości do wyboru:

Balatonfüred, Balatonakali, Révfülöp, Badacsonytomaj, Vonyarcvashely, Zalakaros, Balatonberény, Balatonszemes

Przykładowa oferta:

Kemping Füred