Opis
Hotel i Domki Barbórka w Hajdúszoboszló znajdują się 5 minut od słynnego kąpieliska. Idealny nocleg w Hajdúszoboszló dla par, rodzin, większych grup przyjaciół, grup szkolnych, zielonych szkół, obozów treningowych.
Całorocznego zmęczenia pozbyć się można odpoczywając na ogromnym trawniku w cieniu sosen. Na rodziny przybywające z dziećmi czeka plac zabaw, a przyjacielskie spotkania upłynąć mogą przy grillu i gotowaniu.
Śniadania serwowane w formie szwedzkiego stołu, wyżywienie HB (obiadokolacje).
W nastrojowej restauracji lub na krytym tarasie delektować się można daniami kuchni węgierskiej i międzynarodowej oraz naszymi specjalnościami. W sezonie posiłki umila muzyka na żywo.
Kąpielisko termalne i aquapark w Hajdúszoboszló otwarte są przez cały rok, oferując zabiegi lecznicze, wellness, zabawę i pełen relaks.
Zakwaterowanie:
- hotel: 9 pokoi 2-osobowych z możliwością dostawki, w każdym łazienka, WC, taras lub balkon, lodówka, klimatyzacja, Wi-Fi
- domki: 5 bliźniaczych domków dla 4-4 osób, w każdej połówce 2 pokoje 2-osobowe (max. dla 4 osób), mały przedpokój, łazienka z prysznicem, lodówka, TV, Wi-Fi
Odległości:
- kąpielisko: 300 m
- centrum (restauracje, sklepy): 300-400 m